Главная » 2014 » Декабрь » 10 » Майдан і Церква. Людмила Филипович, Оксана Горкуша
02:00
Майдан і Церква. Людмила Филипович, Оксана Горкуша

Майдан і Церква
Автор: Людмила Филипович, Оксана Горкуша
Издательство: Саммит-книга
Год издания: 2014
Тип переплета: Твердый
Кол-во страниц: 656
Книга є наслідком моніторингу подій зими 2013-2014 рр., що відбулися в Україні після непідписання Україною угоди про асоціацію з Євросоюзом, коли українці вийшли з мирними протестами проти політики влади.
Фокус зроблений на зборі та аналізі інформації про реакцію релігійних організацій України та їх лідерів на мирні протестні народні акції та спроби силового придушення волевиявлення народу.
До збірки увійшли не тільки хронологія подій, офіційні документи ВРЦіРО, окремих релігійних організацій, звернення та заклики релігійних лідерів до народу і до влади, неофіційні висловлювання та коментарі пересічних віруючих та їх пасторів, але й експертні оцінки політиків, державних діячів, а перш за все - релігієзнавців, які покликані об"єктивно і неупереджено, позаконфесійно і полісвітоглядно розкрити суть духовного Майдану, зміст революції гідності, показати роль релігії і Церкви в становленні громадського суспільства та сучасних соціально-політичних процесах.
Книга рекомендована для науковців, державних службовців, релігійних лідерів, усім, хто цікавиться проблемами позиціюванню Церкви в сучасному світі, її ролі в політичних процесах.
Категория: История | Просмотров: 325 | Добавил: alexander | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar